Hana Suberová - hormonální jóga

Terapie pohybem s.r.o.
+420 608 824 787
hsuberova@gmail.com

 

 

 

 

 


Reference

"V lednu jsem u Vás absolvovala kurz hormonální jógy a ráda bych se s Vámi podělila o úžasné výsledky za cca 2 měsíce cvičení, jelikož věřím že zpětná vazba je velice důležitá i pro Vás :) Jednak se mi velice zlepšila hodnota funkce štítné žlázy měřená na přístroji Thyroflex, ale hlavně se po cca 9 měsících, první jarní den, opět dostavila menstruace :). Věřím, že je to celé zásluha cvičení a ještě jednou Vám tímto děkuji za krásný kurz! Přeji krásné jarní dny!"

"Milá Hanko, všimla jsem si, že Vám holky píšou své úspěchy. Tak se taky pochlubím :) v říjnu jsem absolvovala u Vás kurz HJ, manžel absolvoval kurz u Petra o pár týdnů později a jsem v 19. týdnu těhotenství :) a děkuji i za doporučení mléčného oolongu, vždy si na Vás vzpomenu, když si ho vařím :) Mějte se krásně a přeji hodně úspěchů!"

"Ahoj. Před rokem jsem byla na kurzu hormonální jógy a jako spousta dalších žen jsem hned druhý měsíc otěhotněla :D "

"Ahoj Haničko,přeju hezký večer z Krumlova. Chtěla jsem Ti moc poděkovat za včerejší cvičení v Budějovicích - bylo to úžasné a mě to zase "nakoplo" k další aktivitě. Když jsem dneska cvičila (a vlastně už i včera jsem ten pocit měla), nechápala jsem, jak jsem mohla bez téhle terapie víc než půl roku vůbec být ;-). Nemohla bys k nám jezdit častěji? :-D Shodly jsem se s kamarádkami, že takových lektorek, jako Ty, opravdu moc není, aspoň my o žádné takové nevíme, a to každá z nás pár různých kurzů odchodila.Takže ještě jednou díky. Měj se moc fajn, těším se na další setkání!"

"Ahoj Hanko, chtěla jsem napsat už dávno, ale stále bylo něco důležitější. Zúčastnila jsem se březnového kurzu v Hradci Králové, jsem ta se štítnou žlázou a vyš.krevním tlakem, vyhřezlou ploténkou... . Ze začátku jsem cvičila, tedy snažila cvičit, 3 krát týdně, až si to trochu zažila, tak jen 2 krát týdně a teď mám obavy, že si půjdu radši zaplavat, přesto alespoň jedenkrát za týden to dám a nechci na hormon. jo'gu zanevřít (stále je to pro mě dost nezáživné cvičení , ale PŘESTO ÚČINNĚ). Je mi lépe, mám víc energie, spaní se zlepšilo, okolí si všimlo mého váhového úbytku (jenom 3 kg) ale já jsem vděčná i za to, možná i psychika je lepší - připadám si šťastnější! Ona se spíše vytvarovala a zpevnila postava - v šatech to je krásně vidět. Mám z toho radost. Jenom jsem Ti chtěla napsat, že Ti za to, co jsi mě na kurzu naučila DĚKUJU, DĚKUJU A DĚKUJU a určitě si ho někdy  zopakuju (na dopilování - stále musím koukat do papírů a možná cvičím něco blbě).  Přeji krásný den i celé nastávající léto, a ať se Ti daří."

"Mila Hani, moc te zdravim a chtela jsem ti rict.. ze duvod, proc nechodim na kurz, abych si vse zopakovala je.. ze jsem tehotna :)) Muselo se to stat den po nasem srpnovem kurzu! Neuveritelny.."

"Ahoj Hanko, Ještě jednou jsem  ti chtěla poděkovat za krásně strávený den, dnes jsem ráno opět cvičila, šlo to výrazně hůř, bolí celé tělo, ale cítím, že mi to udělalo moc dobře.Budu se snažit přijít na opakovací kurz někdy na podzim a do té doby co nejvíce cvičit.Moc děkuju za inspiraci, nikdy bych si nepomyslela, že mě joga zaujme, musím říct, že na tom máš určitě velkou zásluhu, jsi nesmírně inspirativní, milá  a krásná žena, úplně jsi mě okouzlila. (myslím to čistě přátelsky J) Přeji ti vše nejlepší, ať se ti daří."

"Dobrý den (ahoj), 27.1. 2018 jsem absolvovala u Tebe skvělý seminář hormonální jógy na 1 den v Dobřichovicích. Od té doby denně cvičím. Důvodem byla eufunkční struma, uzlíky na štítní žláze a příprava na těhotenství.Uzlíky a strumu jsem do teď zvládala s hormonální jógou bez medikace a otěhotnět se mi též podařilo, takže jóga funguje:-)"
 
"Dobrý den, paní Suberová,chtěla bych vám moc poděkovat, že jste s kolegyněmi zrealizovaly včerejší přednášku s Dinah. Byla pro mě velkou inspirací a motivací v dalším cvičení. Jsem ráda, že jsem měla možnost poznat zakladatelku HJT. A chtěla bych i poděkovat paní tlumočnici – myslím paní Ešnerová? Druhou profesí jsem překladatelka a to, co včera předvedla za výkon paní tlumočnice, byla nádhera. Úžasná profesionalita i odbornost, ještě velmi milá paní. Přednáška tak pro mě byl dvakrát krásný zážitek."

"Dobré ráno, Hanko,dnes Tě asi všechny zahlcujeme e-maily, viď ;)Včera po kurzu na mne začala doléhá jakási únava, ale asi po 1-2hodinkách to odeznělo a celý večer jsem se cítila naprosto úžasně :))) Opravdu.... zejména s tou boreliozou jsem se takto dobře necítila snad roky!Ráno jsem nemohla dospat, abych si už mohla zacvičit :) což také neznám, protože normálně už bývám velice unavená okamžitě po probuzení. Prostě nádhera! Nedělám si úplně iluze, že to tak bude každé ráno, v týdnu nudu zřejmě cvičit až večer, ale kdo ví ;)Sestava mi, myslím, šla dobře, nemusela jsem ani moc koukat do brožurky, jen jsem zapomněla na tři bandhy, tak jsem si je dala před svíčkou, což asi nevadí."

"Ahoj Hani,děkuji za krásně strávený včerejší den. Již jsem si dneska sestavu odcvičila a přítel se ke mně dokonce připadal na rozcvičku a souhlasil, že se přihlásí na seminář pro muže. Naše fenka mě samozřejmě zachraňovala, když jsem dýchala v pozici "zmrzlého strážného". Už včera jsem na sobě pozorovala, že jsem uvolněnější a víc v pohodě než před seminářem. Mockrát děkuji za tuto zkušenost a za všechny informace, tipy a triky. :-) "