Hana Suberová - hormonální jóga

Terapie pohybem s.r.o.
+420 608 824 787
hsuberova@gmail.com

 

 

 

 


ŽENY S.R.O.

Další videa a články o hormonální józe zde

ZPRÁVY OD VÁS

"Ahoj. Před rokem jsem byla na kurzu hormonální jógy a jako spousta dalších žen jsem hned druhý měsíc otěhotněla"

"Mila Hani, moc te zdravim a chtela jsem ti rict.. ze duvod, proc nechodim na kurz, abych si vse zopakovala je.. ze jsem tehotna :)) Muselo se to stat den po nasem srpnovem kurzu! Neuveritelny.."

HORMONÁLNÍ JÓGA

HORMONÁLNÍ JÓGA PODLE DINAH RODRIGUEs

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues pomáhá přirozeným způsobem reaktivovat hormonální systém. Sestavy jsou tři. Sestava pro ženy, pro muže a pro diabetiky. Působení hormonální jógy oproti klasické józe na hormonální systém je rychlejší. Podrobnější popis sestavy a ukázky cviků naleznete zde.

"V lednu jsem u Vás absolvovala kurz hormonální jógy a ráda bych se s Vámi podělila o úžasné výsledky za cca 2 měsíce cvičení, jelikož věřím že zpětná vazba je velice důležitá i pro Vás :) Jednak se mi velice zlepšila hodnota funkce štítné žlázy měřená na přístroji Thyroflex, ale hlavně se po cca 9 měsících, první jarní den, opět dostavila menstruace :). Věřím, že je to celé zásluha cvičení a ještě jednou Vám tímto děkuji za krásný kurz! Přeji krásné jarní dny!"
Sestava pro ženy
Podporuje libido, zvyšuje plodnost, pomáhá při PMS, bolestivé, silné, nebo nepravidelné, cystách na vaječnících, při hypofunkci štítné žlázy, při předčasné menopauze, v menopauze, při akné, migrénách, při inkontinenci, proti stresu, při úzkostech a depresích. 
Sestava pro muže
Podporuje libido, zvyšuje plodnost, je prevencí problémů s prostatou,  při hypofunkci štítné žlázy, migrénách, při inkontinenci, proti stresu, při úzkostech a depresích. 
 
Sestava pro prevenci a při léčbě diabetu
Pomáhá při léčbě diabetu 1. i 2. typu, působí blahodárně na játra (při vyšší konzumaci alkoholu, či medikamentů), slinivku a slezinu. Dále působí taktéž na pohlavní žlázy (zvýšení libida, plodnost), štítnou žlázu a nadledvinky. 
 
 Ve cvičení naleznete tři speciální techniky
BHASTRIKA, dynamický, silný břišní dech, který masíruje břišní orgány. 
✔ DYNAMICKÉ ÁSANY (pozice), které pracují nejen s pánví, ale celkově působí na pohybový aparát. 
✔ TIBETSKÁ TECHNIKA VEDENÍ ENERGIE, mentální technika, která soustředěním pozornosti do žláz s vnitřní sekrecí podporuje celkový účinek cvičení. 
K sestavě můžete také cvičit protistresové cviky

Pokud trpíme nevyrovnanou hormonální hladinou, je vhodné si ke cvičení ještě zařadit tzv. Antistresové cviky. Pomáhají vnitřně zklidnit, zlepšují koncentraci a tím zbavují stresu. Stres je právě jedním z faktorů, které snižují, či rozkolísávají hormonální hladiny. Ukázku protistresového cviku naleznete zde.

Jak se sestavu naučit
Sestavu se nyní naučíte formou individuálních lekcí nebo ve videokurzu Hormonální jóga krok po kroku.