JOGAHORMONALNI.CZ

Hana Suberová, certifikovaná lektorka hormonální jógy
+420 776 644 405
suberova@jogahormonalni.cz

Zjistit více

pohybově relaxační workshop

Pohybové, relaxační a dechové techniky v práci s dětmi ve škole - workshop pro učitele
 
Pravidelné krátké praktikování jednoduchých cvičení zlepšuje fyzické a mentální zdraví, zyšuje pozornost, pomáhá uvolnit napětí, působí protistresově. Cvičení mohou využít všichni praktikující. 
 
Časový plán:
10-12 - techniky pro zahřátí, uvolnění l(vytřásání, poklepy, masáže, práce s hlasem, smíchem, cvičení, krátké relaxace zatínáním a uvolňováním)
Obědová pauza 
13-15 - techniky dechové (cviky pro zlepšení fyzického zdraví a pro zklidnění, dechové mudry z jógy, jak zlepšit kvalitu dýchání)
15-17 - techniky pro relaxaci a koncentraci (hry s představou, pozitivní afirmace, koncentrační cvičení, úvod do meditačních technik)
 
S sebou:
Vezměte si s sebou deku pod sebe a na přikrytí, šátek a malý ručník. Doporučuji pohodlné oblečení. 
 
Cena za osobu 900,- vč DPH
 
O lektorce: Hana Suberová vystudovala pedagogickou fakultu - lektorství německého jazyka. Od svých 20 let se věnuje józe a relaxačním technikám. Působila na mnoha německo-českých projektech nejprve, jako překladatelka, později jako lektorka pohybově relaxačních aktivit s dětmi. Je spoluautorkou knihy Hry v přírodě (Spiele rund um die Natur) Vyučuje techniky k sebeléčbě, jako je čchi kung pro ženy a hormonální jogová terapie.