Hana Suberová - hormonální jóga

Společnost Terapie pohybem s.r.o., Pražského 629, Praha 5, 15200, IČO: 08004439
+420 608 824 787
hsuberova@gmail.com

 

 

 

 

 

Jak se naučit hormonální jógu?

Chystáte-li se poprvé na hormonální jógu, zde jsou možnosti, jak se sestavu naučit. Základní kurzy jsou i pro úplné začátečníky. Po tomto kurzu můžete navštěvat tzv. opakovačky. Jak sestava vypadá a ukázky cviků naleznete zde

Nejmladší novinkou jsou ONLINE kurzy a individuální lekce.

Základní kurzy jsou pro naučení sestavy a následnou domácí praxi. 

Nejčastějším typem jsou dvoudenní a jednodenní semináře. Naopak pro ty, kteří mají rádi vše pozvolné, jsou zde vícetýdenní kurzy. Posledním typem jsou individuální lekce a kurzy. Tento typ výuky se hodí, pokud máte rádi vlastní tempo, nebo jste nenašli vhodný termín. 

Poté, co projdete základním kurzem, můžete navštěvovat "opakovačky".

Pokud si sestavu chcete oživit, lze navázat opakovacími lekcemi, které pomáhají zdokonalit Vaši osobní praxi, případně zopakovat, pokud jste nějaký čas necvičili. Opakovačky mají více podob, stejně, jako kurzy. Jsou kratší, kde se sestava jen procvičí a delší, které jsou vhodné pro ty, kteří si sestavu méně pamatují.  Opakovačku také můžete projít formou individuální lekce. 

 Každá certifikovaná lektorka by měla učit sestavu stejně  

Až na malé detaily, které se během času mění, by sestava měla u každé lektorky/lektora vypadat stejně, a proto není problém, pokud si chcete projít kurzy u více lektorek, zažíjete tak alespoň různé přístupy ke stejné věci :-)